Wykończenia pod klucz

Wykończenia pod klucz

Firma zaczyna kompleksowe wykończenia wnętrz pod klucz od szczegółowych uzgodnień z klientem aby zrozumieć jakie są jego oczekiwania względem nowego mieszkania / domu.

Zalecamy również stworzenie projektu architektonicznego dla wymagających klientów. Skomplikowane wnętrza, wielopoziomowe zabudowy sufitowe wykonane z płyt kartonowo gipsowych, skomplikowane wzory układane z mozaik lub gresu, wnęki robione pod wymiar mebli – wszystkie te prace trudno przeprowadzić ustalając wszystko na słowo. W przypadku skomplikowanych wnętrz zalecamy przygotowanie projektu przez jednego z naszych architektów, wtedy możemy stworzyć naprawdę piękne wnętrza.

Oferujemy wykończenia wnętrz pod klucz zarówno dla starych i jak i dla nowych mieszkań oraz domów.

Wykonanie prostego, nie skomplikowanego remontu, zalecamy wykonać bez projektu architektonicznego. W przypadku prostego wykończenia nie jest on potrzebny, aby profesjonalnie przeprowadzić remont.

W przypadku wykończenia pod klucz oferujemy:
* przygotowanie projektu wspólnie z architektem,
* zakup i transport wszelkich materiałów potrzebnych do wykończenia pod klucz,
* całkowite wykonawstwo prac wykończeniowych,
*całkowity nadzór autorski nad projektem prowadzony przez firmę
* wykonanie mebli pod wymiar – wg projektu przygotowanego wspólnie z klientem
* wyposażenie kompleksowe mieszkania- łącznie z TV, pralką, sztućcami i garnkami etc.
* posprzątanie po kompleksowych pracach wykończeniowych,
*przygotowanie w pełni funkcjonalnego wnętrza domu lub mieszkania do wprowadzenia się
*oferujemy również usługę przeprowadzki do nowego mieszkania / domu, przeniesienie i przewiezienie wszystkich mebli

Dobrze przygotowany projekt architektoniczny pozwoli zaoszczędzić czas podczas samego remontu lub podczas samego wykańczania wnętrza. Dobrze opracowane rysunki pomieszczeń, rzuty, rozrysowane kontury mebli, zabudowy kartonowo gipsowych, kafli na ścianach, paneli podłogowych- jednym słowem dobrze zaprojektowane na papierze mieszkanie / dom pozwoli wykonać remont szybko i sprawnie, unikając zmian decyzji kiedy klient widzi na żywo to co wyobraził sobie wcześniej w swojej głowie. Oczywiście zmiany decyzji klientów zdarzają się zawsze, nawet mimo dobrze przygotowanego planu remontu mieszkania / domu – oczywiście szanujemy każdą decyzję klienta. Rozumiemy, że każdy chce mieć swoje, niepowtarzalne wnętrze w którym będzie czuł się jak u siebie w domu. Wiemy, że dla niektórych sama myśl o remoncie bywa stresująca. Dlatego od fachowego, profesjonalnego, szybkiego i bezstresowego remontu mieszkania / domu jesteśmy MY 🙂

Zaczynamy wykańczanie wnętrza – przeróbki instalacji hydraulicznej, elektrycznej, przebudowy ścian działowych a czasami nośnych, wyburzenia. Następnym krokiem przy wykańczaniu wnętrza jest przygotowanie podłoża do nakładania kolejnych warstw zapraw – gruntujemy, jeżeli okazuje się to konieczne nawet dwukrotnie, następnie szpachlujemy zaprawą Acryl-Putz, Śmig, Megaron, Cekol lub innego typu polimerową zaprawą tynk na ścianach. Pierwszy etap wykańczania wnętrza mamy za sobą 🙂

Po szpachlowaniu, przychodzi kolej na szlifowanie i przygotowanie kolejnej warstwy do nałożenia farby – czyli kolej na malowanie. Niestety, doświadczenie pokazuje nam że po nałożeniu pierwszej warstwy farby na ściany, wychodzą poprawki do zrobienia, aby uzyskać idealnie równą i płaską płaszczyznę. Oczywiście z zegarmistrzowska precyzją wykonujemy wszystkie nie zbędne poprawki, aby ściany wykańczanego mieszkania były w idealnie gładkim i prostym stanie 🙂

Następnie malujemy ściany i sufity – metoda malowania wałkiem czy agregatem jest do ustalenia. W ostatnich latach metoda malowania ścian agregatem malarskim zyskuje większą popularność, chodź malowanie ścian wałkiem jest również tak samo dobre, a czasami nawet oszczędniejsze jeżeli chodzi o zużycie farby. Najważniejsze żeby linie odcięcia farby między ścianami a sufitem były idealnie proste, a czy malujemy tradycyjnym wałkiem czy agregatem- takie są 🙂

Po malowaniu układamy podłogi – panele, parkiet, podłoga szwedzka – wszystko zależnie od preferencji klienta lub opracowań projektu architektonicznego. Montujemy listwy przypodłogowe- na kołki lub klej montażowy- wszystko zależy od doboru materiałów przez klienta lub projektanta. Gamy dostępnych materiałów wykończeniowych w sklepach są duże.

W czasie kiedy jedni pracownicy zajmują się szpachlowaniem ścian, kafelkarze już układają glazurę. Dobrze ułożone kafle w łazience lub przedpokoju czy schodach wpływają w dużym stopniu na efekt całego przeprowadzonego wykończenia domu / mieszkania. Największa trudnością jest cięcie glazury pod kątem 45 stopni, jednak nasi glazurnicy, posiadający duże doświadczenie, posiadający dobry sprzęt do cięcia glazury (Rubi lub Dedra) radzą sobie bez problemu z nawet najtwardszymi szkliwionymi kaflami z gresu.

Po kompleksowo wykonanym remoncie mieszkania lub domu przychodzi kolej na montaż mebli. Nasi stolarze to najlepsi fachowcy na całym pomorzu. Profesjonalne wykonają każdą zabudowę meblową – gotową kupioną w sklepie bądź robioną na zamówienie wg. Projektu architektonicznego lub wg potrzeb i wymagań klienta.

Na tym nie kończymy wykończenia mieszkań / domów – po fachowo, szybko i sprawnie wykonanym remoncie przychodzi kolej na sprzątanie – wchodzi ekipa od sprzątania, która sprawi że mieszkanie po świeżym remoncie zaczyna wyglądać jak wnętrze z którego już nie chce się wyjść i chce się w nim zostać 🙂

Wykończenie mieszkania pod klucz to załatwienie wszystkich czynności remontowych przez firmę, gwarancja dobrze wykonanej pracy i przede wszystkim spokój oraz oszczędność Twojego czasu.

Nie zwlekaj – zadzwoń i umów termin już dziś! Ze względu na pilnowanie jakości prac liczba jednocześnie prowadzonych przez nas remontów jest ograniczona!