Projekty architektoniczne

Projekty architektoniczne

Firma Profesjonalne Usługi Remontowo – Budowlane, w zakresie swoich kompleksowych usług remontowych świadczy tworzenie dla klientów gotowych projektów architektonicznych, wraz z pełnym późniejszym wykończeniem wnętrza. Załatwiamy wszystko od A do Z – od stworzenia projektu przez architekta wspólnie w klientem – po posprzątanie po skończonym remoncie. Załatwimy wszystkie formalności związane z remontem – zakup materiałów, transport materiałów, kompleksowe wykonawstwo remontu / wykończenia pod klucz.

Przygotowujemy kompleksowy projekt architektoniczny – łącznie z rzutami pomieszczeń, z wizualizacjami na których klient może zobaczyć wnętrze zanim zaczniemy je wykonywać. Dzięki wizualizacjom klientowi łatwiej jest precyzyjnie opisać swoje potrzeby względem nowego domu / mieszkania i tym samym szybciej i taniej jest wykonać później całe wykończenie.

Dobry projekt architektoniczny umożliwia stworzenie pięknego, indywidualnego i skomplikowanego wnętrza dopasowanego do potrzeb i do charakteru osób mieszkających w danym domu / mieszkaniu.

Dzięki projektowi architektonicznemu masz pewność że Twoje wnętrze będzie nie powtarzalne i oryginalne, jedyne w swoim rodzaju a znajomi będą odwiedzać Cię z przyjemnością i spoglądać na wnętrza z lekką nutką sentymentu w oku 🙂