Remonty mieszkań i domów

Nasza firma oferuje kompleksowe remonty mieszkań i domów. Zaczynając od prac rozbiórkowych i wyburzeniowych w starych domach i mieszkaniach od usunięciu starego tynku, posadzek betonowych lub drewnianych, rozbiórki pieców, po wykonanie instalacji elektrycznej, instalacji hydraulicznej, wykonanie tynków cementowo wapiennych lub gipsowych, zalanie nowych posadzek betonowych po wszystkie kolejne prace remontowe / wykończeniowe pod klucz. Usługi wyburzeniowe wykonujemy łącznie z utylizacją gruzu – załatwiamy wszystko od A do Z. Utylizacją gruzu zajmuje się specjalistyczna firma – utylizacja jest bezpieczna dla środowiska.

Następnie po doprowadzeniu starego mieszkania do stanu deweloperskiego – po wykonaniu tynków i posadzek przystępujemy do kompleksowego wykończenia mieszkania / domu. W przypadku nowego mieszkania w stanie deweloperskim, pomijamy wcześniejszy etap prac wyburzeniowych i rozbiórkowych, potem tynkowanie ścian i zalewnie posadzek – przystępujemy od razu do kompleksowego wykończenia mieszkania / domu lub wybranych pomieszczeń.

Firma –  remonty zaczyna od szczegółowych uzgodnień z klientem, od zrozumienia potrzeb klienta, od zrozumienia jego oczekiwań wobec remontowanego mieszkania/domu lub od sprawdzenia projektu architektonicznego jeśli był wcześniej przygotowanych przez kompetentnego architekta. W przypadku kiedy klient nie posiada projektu architektonicznego, a jest zainteresowany jego stworzeniem – współpracujemy z doświadczonymi pracowniami architektonicznymi i oferujemy klientom stworzenie gotowego projektu architektonicznego.

Co istotne i ważne – dobrze przygotowany projekt architektoniczny pozwoli zaoszczędzić czas podczas samego remontu lub podczas samego wykańczania wnętrza. Dobrze opracowane rysunki pomieszczeń, rzuty, rozrysowane kontury mebli, zabudowy kartonowo gipsowych, kafli na ścianach, paneli podłogowych- jednym słowem dobrze zaprojektowane na papierze mieszkanie / dom pozwoli wykonać remont szybko i sprawnie, unikając zmian decyzji kiedy klient widzi na żywo to co wyobraził sobie wcześniej w swojej głowie. Oczywiście zmiany decyzji klientów zdarzają się zawsze, nawet mimo dobrze przygotowanego planu remontu mieszkania / domu – oczywiście szanujemy każdą decyzję klienta. Rozumiemy, że każdy chce mieć swoje, niepowtarzalne wnętrze w którym będzie czuł się jak u siebie w domu. Wiemy, że dla niektórych sama myśl o remoncie bywa stresująca. Dlatego od fachowego, profesjonalnego, szybkiego i bezstresowego remontu mieszkania / domu jesteśmy MY.

Po uzgodnieniu szczegółów realizacji, rozplanowaniu wszystkich poszczególnych prac, przygotowaniu materiałów wykończeniowych oraz chemii budowlanej przystępujemy w końcu do upragnionego remontu. Prace zaczynamy od odpowiedniego przygotowania podłoża przed nakładaniem kolejnych warstw zapraw. Gruntujemy powierzchnie ścian i podłóg remontowanych mieszkań i domów.

Kolejnym etapem jest nakładanie warstw zaprawy – zgodnej z uzgodnieniami z klientem lub wg naszych porad czy doświadczenia z wcześniej przeprowadzonych remontów mieszkań i domów.

Po szpachlowaniu, przychodzi kolej na szlifowanie i przygotowanie kolejnej warstwy do nałożenia farby – czyli kolej na malowanie. Oczywiście z zegarmistrzowska precyzją.

Po malowaniu układamy podłogi – panele, parkiet, podłoga szwedzka – wszystko zależnie od preferencji klienta lub opracowań projektu architektonicznego.

W czasie kiedy jedni pracownicy wykonują szpachlowanie ścian, inni układają glazurę. Dobrze ułożone kafle w łazience wpływają w dużym stopniu na efekt całego przeprowadzonego remontu domu / mieszkania. Największa trudnością jest cięcie glazury pod kątem 45 stopni, jednak nasi glazurnicy, posiadający duże doświadczenie, posiadający dobry sprzęt radzą sobie bez problemu z nawet najtwardszymi kaflami z gresu.