O firmie

O firmie

Firma  Profesjonalne Usługi Remontowo-Budowlane działa na rynku od 2011 roku. Zasięg naszego działania to przede wszystkim powiat Bielsko-Biała, woj śląskie, woj. małopolskie.

Jak każda duża firma oferujemy określony standard wysoki poziom usług i zadowolenie każdego klienta. To dla nas bardzo ważne, zadowoleni klienci są naszą wizytówką i dostarczają nam motywacji do dalszej pracy, do kolejnych zleceń.

Od początku funkcjonowania naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości i solidności w wykonywanych usługach budowlanych. O Zadowoleniu klientów świadczą galerie na stronie internetowej z wykonanymi pracami i widoczna jakością wykonanych prac na zdjęciach. Również na każdą wykonaną robotę udzielamy pisemnie dwóch lat gwarancji, co świadczy o naszej uczciwości i przejrzystości zasad funkcjonowania firmy.

Firma powstała by spełniać najśmielsze oczekiwania klientów dotyczące wykończeń wnętrz w każdym tego słowa znaczeniu. Usługi z zakresu remontu wykonujemy kompleksowo, od a do z., łącznie z dowozem materiałów i sprzątaniem po zakończonych robotach. Zajmujemy się również mniejszymi remontami typu-łazienka, kuchnia, pokój, wykończenie poddasza itp.

Firma posiada wykupioną polisę OC w zakresie wszystkich prowadzonych robót budowlanych do wysokości szkody 150 000 zł.

Oprócz usług typowo wykończeniowych/remontowych świadczymy liczne inne usługi budowlane takie jak- układanie kostki brukowej, prace wyburzeniowe, rozbiórkowe, przebudowy ścian, budowy klatek schodowych, stropów, instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne, tynkowanie, zalewanie posadzek. Świadczymy usługi budowlane zawsze kompleksowo, remonty prowadzimy pod klucz- od a do z.

Zobacz pełen zakres robót

Zajmujemy się remontami starych mieszkań jak i wykończeniami nowych. W zakres naszych prac wchodzi:

projekty architektoniczne nowych i starych mieszkań
wykończenia/remonty mieszkań/domów pod klucz
prace wyburzeniowe/przebudowy ścian
tynkowanie ścian
zalewanie posadzek
instalacje elektryczne
instalacje hydrauliczne
budowy balkonów, tarasów
remonty klatek schodowych
remonty elewacji
remonty łazienek
układanie kostki brukowej
prace murarskie